خدمات IT

 • سیستم تلفنی VOIP

  VOIP  نسل جدید ارتباطات تلفنی است که به منظور رفع محدودیت ها، امکانات نوین، کاهش عمده هزینه ها، مدیریت و کنترل ارتباطات تلفنی و بسیاری از فن آوری های نوین دیگر که توانسته سیستم Voip را ، به تنها راه کار شرکت های بزرگ برای رفع محدودیت ارتباطات تلفنی تبدیل کند ، از این رو شرکت ایرانیان آی تی مفتخر به ارائه سیستم ویپ در سطوح مختلف مشاوره ، طراحی و اجرا در کشور می باشد .

 • Microsoft CRM

  مدیریت ارتباط با مشتری به سازمان كمك مي‌كند به شيوه اي سازمان يافته، ارتباط با مشتريانش را مديريت كند. نمونه ساده‌اي از CRM ، يك بانك اطلاعاتي حاوي اطلاعات مربوط به مشتريان يك سازمان است كه مديريت و كاركنان فروش يا خدمات سازمان به كمك آن مي‌توانند، نيازهاي مشتريانشان را با محصولات خود تطبيق دهند، نيازهاي خدماتي آنها را يادآور شوند و یا بتوانند مدیریتی صحیح بر زمان داشته باشد. بدین نحو که کاربران می‌توانند فعالیت‌های روزانه خود را به طور دقیق‌تر هماهنگ کنند. 

 • امنیت شبکه

  عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای هم مورد استفاده قرار می‌گیرند.امنیت شبکه از تصدیق هویّت کاربر و معمولاً توسط یک نام کاربری و یک رمز عبور آغاز می‌شود.عدم آشنایی کاربران و کارکنان سازمان‌ها ، به نفوذگران کمک می‌کند تا به راحتی وارد یک شبکه کامپیوتری شده و از داخل آن به اطلاعات محرمانه دست پیدا کنند یا این که به اعمال خرابکارانه بپردازند.هر چه رشد اینترنت و اطلاعات روی آن بیشتر می‌شود نیاز به اهمیت امنیت شبکه افزایش پیدا می‌کند.

 • مجازی سازی ( Virtualization )

  مجازی سازی راهکاری است که این امکان را فراهم می آورد تا به طور همزمان بر روی یک سیستم سخت افزاری ، چندین “سیستم عامل مختلف” نصب و اجراء شوند.  مجازی سازی امکان جداسازی سخت افزار از یک سیستم عامل را فراهم می آورد که در نتیجه آن، استفاده بهینه از منابع فناوری اطلاعات، انعطاف پذیری بیشتر برنامه ها و استقلال سخت افزار را ممکن می سازد. چندین ماشین مجازی با سیستم عامل مشابه یا متفاوت می توانند در کنار یکدیگر بر روی سخت افزار واحد نصب شوند و هر کدام سخت افزار مختص به خود را داشته باشند.

 • راه اندازی دیتاسنتر و پشتیبانی شبکه

   Data Center به مجموعه‌ای از سرویس دهنده ها، زیرساخت‌های ارتباطی ، امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارائه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه ( اینترنت، اینترانت، اکسترانت ) بکار گرفته می‌شوند.